V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (22.03.2026 r.)

  1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do przygotowania naszych rekolekcji ewangelizacyjnych oraz tym, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i wzięli w  nich udział. Bóg zapłać.
  2. Serdecznie zapraszamy na Gorzkie Żale w niedziele o godz. 17.15; na Drogę Krzyżową w piątki o godz. 17.30 i w soboty o godz. 17.00.
  3. W piątek droga krzyżowa ulicami miasta. Rozpoczęcie w klasztorze oo. bernardynów około godz. 18.30. Dla tych, którzy nie mogą w niej uczestniczyć będzie nabożeństwo w naszym kościele tradycyjnie o godz. 17.30.
  4. W następną niedzielę zbiórka do puszek dla naszych najbardziej potrzebujących parafian.
  5. W poniedziałek, 30 marca, po Mszy świętej wieczornej zebranie Parafialnego Zespołu Charytatywnego.
  6. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Będzie możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze święte o godz. 6.30, 16.30 i 18.00.
  7. W zakrystii jest lista z liturgią słowa na Wielki Tydzień. Prosimy wszystkich chętnych o wpisywanie się tak jak w poprzednich latach.
  8. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na letni  (z godz. 2.00 na 3.00).
  9. Najbliższa niedziela to Niedziela Męki Pańskiej, czyli Palmowa. Będzie miał miejsce obrzęd poświęcenia palm. O godz. 10.00, jeśli pogoda pozwoli, procesja z palmami wyruszy z placu przed kościołem.